slub p mały

Ślub mamy w Naturze!

To już dwa lata, kiedy po raz pierwszy zorganizowaliśmy ślub w plenerze i wesele na łonie natury. Realizowaliśmy wymarzoną wizję, która wypełniła się dzięki obecności naszych bliskich. Wybraliśmy szczególne miejsca – ziemię, na której pragniemy stworzyć nasz dom oraz park zaprzyjaźnionego pałacu. W naszym zakątku, na polanie otoczonej drzewami, odbyła się indiańska ceremonia błogosławieństwa (jej szczegóły odkryjemy dla Was już wkrótce) oraz magiczne przyjęcie weselne w jurcie. Tydzień później wzięliśmy ślub cywilny w parku.

Pomysł na celebrowanie naszego święta w naturze, w okrągłej przestrzeni jurty stanowił dla nas oczywiste rozwiązanie. Chcieliśmy przeżyć ten dzień w zgodzie z sobą, z zamiłowaniem do przyrody, które towarzyszy nam na co dzień, w prostym i eleganckim stylu. Tak, by swobodnie bawić się z naszymi gośćmi oraz podarować im „coś więcej” niż suto zastawiony stół oraz chłód murowanych ścian domu weselnego. Nasz ślub w plenerze i zabawa w jurcie stanowiła przygodę, do której chętnie wracamy wspomnieniami. Czar, którego my – nowożeńcy – nie umiemy opisać słowami.

Dziś, łatwiej niż dwa lata temu wyprowadzić ślub cywilny z urzędu (o naszych perypetiach przeczytacie w kolejnym wpisie), zorganizować na zewnątrz ślub kościelny lub zrealizować inną wizję ceremonii zaślubin. Mimo wszystko plenerowe śluby i wesela to wciąż więcej organizacyjnej pracy niż w tradycyjnym wypadku. Przestrzeń jurty zapewnia komfort, bezpieczeństwo oraz jedyny w swoim rodzaju klimat – czyli wszystko to czego szukamy w plenerowej uroczystości. Rozpoczynamy nasze działania oferując kompleksową organizację ślubu i wesela w jurcie, ponieważ kochamy jej przestrzeń oraz cenimy kreatywność i indywidualność naszych klientów.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga oraz czerpania inspiracji, Zespół!