wed

Powierzając nam organizację wesela w plenerze obdarzacie nas zufaniem, w zamian otrzymujecie… 

Pewność i doświadczenie – Wiemy jak szukać idealnego miejsca na wesele plenerze (bo tylko takimi przyjęciami się zajmujemy i znamy nasze jurty!)

Tworzymy scenariusz ceremonii, plan przyjęcia, atrakcje, zaplecze i menu w oparciu o doświadczenie każdej pogody.

Proponujemy Wam sprawdzonych w plenerze wykonawców wszystkich usług ślubnych w ten sposób kompletując niezawodną drużynę! ( i koordynujemy ich pracę!) 

Czas i uwagę  –  Organizacja przyjęcia weselnego trwa zwykle kilka miesięcy. W tym czasie stajemy się Waszymi konsultantami w trudnych ślubnych kwestiach.

Co roku przyjmujemy do realizacji określoną liczbę ślubów, bo najważniejsza jest dla nas uwaga, którą możemy poświęcić naszym klientom. 

Wyjątkowe przyjęcie i zrozumienie –  Wesele w jurcie to nie tylko spełnienie Waszych marzeń o przyjęciu w plenerze. To też duży prezent, który dajcie Waszym gościom – niezapomniane chwile, w których większość uczestniczy poraz pierwszy. Atmosfera wesela pełna luzu, radości i bliśkości.
Tak, rozumiemy potrzeby pary, która przygotowuje się do wesela w plenerze, pamiętacie jak zaczynaliśmy ślub w jurcie?

Wypełnij formularz

Przygotowany przez nas formularz pozwoli Wam doprecyzować wizję wesela a nam lepiej przygotować się do pierwszej wspólnej rozmowy i oszacować koszty wesela,  prosimy o uzupełnienie….

Pola oznaczone * są wymagane