Powierzając organizację plenerowego ślubu i wesela profesjonalistom zyskujecie czas, pomnażacie kreatywność i otrzymujecie pewność, że spełni się Wasza wymarzona wizja.

ślub cywilny

Ślub cywilny w plenerze – Wasz ślub może odbyć się poza urzędem stanu cywilnego. Na łące, w parku a nawet na plaży. Dzięki zorganizowaniu ślubu w pięknym otoczeniu przyrody, w jurcie lub tuż obok niej zmienimy suchy ton urzędowego wydarzenia w niezapomnianą i baśniową ceremonię, która stanie się początkiem dla Waszej wspólnej drogi.

Alternatywna ceremonia ślubu – Jeśli pragniecie szamańskiego ślubu, ceremonii błogosławieństwa i połączenia dusz w zgodzie z rdzenną tradycją Indian, poprowadzi ją dla Was nasz przyjaciela Curandero z Peru. Ceremonia błogosławieństwa według Indian, to przekazanie wyrazu wdzięczności Matce Ziemi oraz mocy dobrych życzeń Parze Młodych. To świetna możliwość dla tych, którzy pragną wziąć ślub na swojej Ziemi, lub w miejscu z którym czują się szczególnie związani. Może stanowić dopełnienie ślubu cywilnego. 

Przyjęcie weselne w Jurcie – Natura to najlepsza sceneria dla Waszego wesela? Bardziej niż marmurowe ściany przemawiają do Was gwiazdy nad głową i możliwość swobodnej zabawy? Jurta pozwala Wam zaprosić gości na kameralne wesele (80 osób), które dzięki niezwykłej atmosferze zostanie w ich pamięci na długo. Dzięki jakości naszych jurt otrzymujecie gwarancję bezpieczeństwa i komfortu, a plenerowe przyjęcie odbywa się bez strachu o zmianę pogody. 

Wypełnij formularz

Przygotowany przez nas formularz pozwoli Wam doprecyzować wizję wesela a nam lepiej przygotować się do pierwszej wspólnej rozmowy i oszacować kszty wesela,  prosimy o uzupełnienie….

Pola oznaczone * są wymagane