panien

Jeśli kochacie naturę i pragniecie podarować przyszłej pannie młodej wspomnienia wspaniałej zabawy, magicznego wieczoru spędzonego z Wami w jurcie – pomożemy Wam to zorganizować!

Naturalny wieczór panieński to propozycja świętowania tej wyjątkowej chwili w alternatywny i piękny sposób. Plotąc razem wianek dla panny młodej, ucztując w jurcie, snując opowieści o mężczyznach przy ognisku stworzycie dla niej przestrzeń w której poczuje się wspierana i szczęśliwa. Dosknałe humory, pyszne jedzenie i orginalne zajęcia staną się prezenetem dla niej w formie wspomnień i w formie kadrów zatrzymanych przez naszą naturalną fotografkę.

Wieczór panieński w jurcie organizujemy w kameralnym miejscu (strumyk i  polana otoczonna lasem) 20 km od Krakowa.  Sprawdzcie jakie propozcyje dla Was przygotowaliśmy :

Naturalny wieczór panieński 

 Wynajem jurty – powierzchnia 25m2 , umeblowanie, dekoracja, kominek typu „koza”

Wege catering – tarty, sałatki, ciasto, napoje  i pyszne portugalskie wino

Skrzynia pełna inspiracji – a w niej wyjątkowy plan wieczoru i rekwizyty potrzebne do realizacji między innymi: kwiaty i wskazówka jak zaplatały wianki nasze babcie!

 W CENIE:  130 zł od osoby *

Naturalny wieczór panieński + naturalne spa  

Wynajem jurty , Wege catering , Skrzynia pełna inspiracji

+

Spa dla przyszłej panny młodej – Masaż Peloha w jurcie ( Delikatny, relaksacyjny masaż całego ciała. Godzinna sesja masażu, przy pięknej muzyce i odgłosach natury, wyjątkowy prezent dla niej w wyjątkowym miejscu)

 W CENIE: 145 zł od osoby*

Naturalny wieczór panieński + naturalny reportaż foto

Wynajem jurty , Wege catering , Skrzynia pełna inspiracji

+

Reportaż foto – przez dwie godziny tego wieczoru będzie towarzyszyć Wam dyskrenty aparat naszej naturalnej fotografki. Wspomnieniami będziecie dzielić się już za kilka dni (udostępniona tylko dla Was galeria foto) a przyszła Panna Młoda w prezencie od Was dostanie zdjęcia w ręcznie wykonanym pudełku jeszcze przed ślubem.

 W CENIE : 180 zł od osoby*

 

* Cena przy udziale 10 osób

Możliwośći zorganiozwania dojazdu z Krakowa, oraz bezpłatnego noclegu w jurcie!

panieńsk

marcyzagroda