Jurty są dla Was,  jeśli chcecie wesela w plenerze bez obawy o zmianę pogody  

My też chcieliśmy wesela w plenerze, ale by nie dokładać sobie kolejnego przed ślubnego stresu musieliśmy wymyślić rozwiązanie odpowiednie na każdą pogodę, a przy tym piękne. I tak zaprojektowaliśmy Jurty Ślubne pokryte wodoodpornym, białym materiałem o odpowiedniej przepuszczalności promieni UV  co zapewnia dobrą zabawę bez względu na zmianę pogody.  Dzięki  łatwemu systemowi montowania ścian możemy odsłonić je w każdym momencie i być jeszcze bliżej przyrody.

Znajdujący się na dachu świetlik odpowiada za tworzenie niezwykłej atmosfery. W ciągu dnia wypełnia jurtę światłem, a nocą pozwala obserwować gwiazdy. Świetlik jest również najskuteczniejszą naturalną klimatyzacją.

Gdy ważna jest dla Was estetyka i stworzenie „Waszego” miejsca

Lubicie zapach drewna? Bo to, że w otoczeniu przyrody drewniana konstrukcja wygląda najlepiej, jest pewne! ale i pięknie pachnie.. W naszych jurtach kochamy to, że dają możliwość tworzenia przyjęć w różnym stylu. I przyjęć „od poczatku”  Dzięki temu, gdy lepiej Was poznajemy propoponujemy Wam dekoracje.  Drewniane meble zaprojektowaliśmy specjalnie do naszej jurty. To doskonałe rozwiązanie na komfortowe przyjęcie gości. Ich naturalny i prosty styl wpisuje się w przestrzeń. Ważne jest dla nas światło ( i za to lubią nas Wasi goście i fotograf!) 

W cenie wynajmu do każdej jurty dołączamy drewnianą podłogę! Nie tylko uzupełnia to walory wizualne całości ale też gwarantuje stabilność kiedy używacie stołów i krzeseł lub gdy Wasi goście odwiedzą Was na szpilkach.

Przyjęcie dla 60 osób 

Dzięki temu, że jurta zbudowana jest na planie koła możecie urządzić jej wnętrze w dowolny sposób. Nasza standardowa jurta liczy 77 m2, co daje możliwość swobodnego ugoszczenia 60 osób oraz wydzielenia miejsca do tańca, dla dj-a lub zespołu.

układ 60 osóbukład 60

Wynajem jurty 77m2  

 – w jurcie zasiadane przyjęcie do 60 osób, parkiet taneczny,

Wynajem jurty, wynajem podłogi, montaż i demontaż jurty, wynajem oświetlenia, wcześniejsza wizyta na miejscu – sprawdzenie terenu, opieka dwóch technicznych osób w trakcie trwania przyjęcia

W CENIE : 12800 zł 

 

Przyjęcie dla 80 osób 

Przyjęcie dla 8o osób możecie zorganizować korzystając z przestrzeni jednej jurty lub uzyskać większą przestrzeń do zabawy łącząc ze sobą dwie jurty. Pierwszę propozycję rekomendujemy na przyjęcia zasiadane/obiad bez tańca. Dzieki połączeniu dwóch jurt urządzicie przyjęcie zasiadane w głównej jurcie i wyjątkowy parkiet taneczny w drugiej.

 

układ 80jurta podwójna

Wynajem jurt pakiet (77m2+47m2)
– dwie łączone jurty a w nich przyjęcie zasiadane 80 osób, parkiet taneczny w osobnej jurcie, strefa relaksu, bufet/bar 

Wynajem dwóch jurt, wynajem podłóg , montaż i demontaż jurt, wynajem oświetlenia, wcześniejsza wizyta na miejscu – sprawdzenie terenu, opieka dwóch technicznych osób w trakcie trwania przyjęcia
 W CENIE : 21000  

 

Wynajem mebli

Wynajem kompletu mebli na przyjęcie dla 60 osób, w tym : drewniane bielone stoły dla gości, stół dla nowożeńców i komplet krzeseł

W CENIE : 1500 zł 

 

* Cena transportu ustalana jest indywidualnie w zależności od odległości pleneru od Krakowa i wielkości zamówienia. Zapytajcie o szczegółową ofertę!

Pamiętamy jak ważny był dla nas czas i poczucie bezpieczeństwa tuż przed samym przyjęciem. Dlatego Jurtę montujemy już na dzień przed Waszym weselem. Dajemy Wam czas na aranżację wnętrza i poczucie się gospodarzami tej nowej przestrzeni.