śłub w jurcie

 

Jurta na ślub i wesele – wysoka jakość i naturalne materiały 

Konstrukcja naszych jurt zbudowana jest z modrzewiowego drewna. Dzięki temu wynajmując jurtę na wesele otrzymujecie gwarancję stylu i bezpieczeństwa całości.

Jurta pokryta jest wodoodpornym, białym materiałem o odpowiedniej przepuszczalności promieni UV  co zapewnia dobrą zabawę bez względu na zmianę pogody.  Dzięki  łatwemu systemowi montowania ścian możemy odsłonić je w każdym momencie i być jeszcze bliżej przyrody.

Znajdujący się na dachu świetlik odpowiada za tworzenie niezwykłej atmosfery. W ciągu dnia wypełnia jurtę światłem, a nocą pozwala obserwować gwiazdy. Świetlik jest również najskuteczniejszą naturalną klimatyzacją.

Drewniane meble zaprojektowaliśmy specjalnie do naszej jurty. To doskonałe rozwiązanie na komfortowe przyjęcie gości. Ich naturalny i prosty styl wpisuje się w przestrzeń.

W cenie wynajmu do każdej jurty dołączamy drewnianą podłogę! Nie tylko uzupełnia to walory wizualne całości ale też gwarantuje stabilność kiedy używacie stołów i krzeseł lub gdy Wasi goście odwiedzą Was na szpilkach.

Przyjęcie dla 60 osób 

Dzięki temu, że jurta zbudowana jest na planie koła możecie urządzić jej wnętrze w dowolny sposób. Nasza standardowa jurta liczy 77 m2, co daje możliwość swobodnego ugoszczenia 60 osób oraz wydzielenia miejsca do tańca, dla dj-a, baru lub stołu szwedzkiego.

układ 60 osóbukład 60

Przyjęcie dla 80 osób 

Przyjęcie dla 8o osób możecie zorganizować korzystając z przestrzeni jednej jurty lub uzyskać większą przestrzeń do zabawy łącząc ze sobą dwie jurty. Pierwszę propozycję rekomendujemy na przyjęcia zasiadane/obiad bez tańca. Dzieki połączeniu dwóch jurt urządzicie przyjęcie zasiadane w głównej jurcie i wyjątkowy parkiet taneczny w drugiej.

Istnieje możliwość urządzenia przyjęcia dla większej liczby gości w niestandardowym układzie! 

układ 80jurta podwójna