Kim jesteśmy i dlaczego kochamy to co robimy?

Małgosia Nawracaj Slub w Jurcie Mlodzikova-13

Małgosia Nawracaj

Tak jak Ty byłam kiedyś narzeczoną i bardzo lubiłam ten  stan. Czas kiedy przygotowujesz się do Waszego ślubu jest radosny i bardzo kreatywny, jeśli masz obok siebie zaangażowane osoby. Kiedy masz kogoś kto wspiera i podsuwa rozwiązania, masz przestrzeń by naprawde się tym cieszyć! 

W organizacji plenerowego ślubu i wesela najbardziej kocham to, że zawsze trzeba wymyślić wszystko od początku. Nie ma dwóch takich samych ślubów, bo każdy z Was jest wyjątkowy, macie różne potrzeby i zaskakujące pomysły. Różne są także plenery w których tworzymy dla Was wesele.

Profejsonalnie powiem, że mam w tym duże doświadczenie i własny sposób oragnizacji który czerpie ze wcześniejszych doświadczeń zawodowych, produkcji filmowych.

Poza tym, chyba po prostu lubie cieszyć się z ludźmi!

Nasz Zespół

Ślub  i wesele w jurcie to sprawa dobrej organizacji, doświadczenia i dużej kreatywności. Dlatego do współpracy zaprosiłam osoby, które darzę zaufaniem, cenię ich kompetencję i podziwiam staranną prace. Są wśród nas artyści, dekoratorzy wnętrz, floryści, inżynierowie techniczni. Dla mojego zespołu równie ważna jak dla mnie jest radość i pasja płynąca z podejmowanych działań. Tą radością pragniemy podzielić się z Wami i chcemy zarazić nią Waszych gości. 

zespół 2
nowy2
zespól 11
zespół 3
nowy
zespół 8
zespół 4
zespol nowy
zespół 10