#slub w jurcie net foto mlodzikova-2

Jak zorganizować wesele w plenerze?

Początek roku a więc i my zajęliśmy się listą życzeń! To życzenia narzeczonych, którzy myślą o weselu w plenerze. Narzeczeni są od tego by bujać w obłokach… Ślub cywilny w plenerze, wesele w jurcie na łące albo w parku… My, jesteśmy od tego aby te marzenia przenieść na ziemię. A przy tym uwzględnić potrzeby gości, wyzwania jakie stawia przed nami wybrany teren, czas, budżet i pogodę. Podstawą organizacji wesela w plenerze jest plan!

1. Czego oczekujecie?

Chcąc ułatwić zadanie narzeczonym przygotowaliśmy dla nich ankietę, jej uproszczona wersja znajduje się na naszej stronie. Odpowiadając na pytania sami określacie wizję Waszego wesela a my otrzymujemy informację czego oczekujecie i co jeszcze możemy Wam zaproponować.

2. Ile mamy na to czasu?

W organizacji ślubu i wesela liczy się czas. Jak wszyscy wiemy wynika to ze wcześniejszych rezerwacji. Kiedy organizujemy dla Was wesele w plenerze, nie rezerwujemy wyłącznie jurty, ale wszystkie inne usługi na które wcześniej wyraziliście chęć. np. catering, dekorację, muzykę.  Więc jeśli tylko myślicie o konkretnej dacie dajcie nam o tym znać

3. Jakie niespodzianki nas czekają?

Podczas organizacji wesela w plenerze lubimy wyłącznie te zaplanowane niespodzianki. Innych staramy się unikać.  Dlatego zapewniamy Wam poczucie spokoju w tym wyjątkowym dniu. Po pierwsze, już na etapie przygotowań wysyłamy na miejsce wedding plannera, który zgodnie z ustalonym planem, sprawdza wszystkie wyzywania jakie mogą czekać nas w czasie wesela. Po drugie w dniu Waszego przyjęcia w jurcie, na miejscu znajduje się koordynator i osoba z obsługi technicznej sprawdzony team do rozbrajania wszelkich niezaplanowanych niespodzianek!

Pod tymi trzema podstawowymi krokami kryje się wiele organizacyjnej pracy, rozwiązań które wciąż zmieniają się na lepsze, ale też możliwość spełniania marzeń o pięknym weselu w jurcie w otoczeniu przyrody. A to nas uskrzydla. Wielkich skrzydeł i możliwości dla Was w Nowym Roku i na Nowej wspólnej drodze Kochani!