dach

Wynajem jurty dla biznesu – targi, festiwale, konferencje

Organizacja Eventów w Jurtach sprawdziła się już w USA i stała się równie popularna w całej Europie. W Polsce, jako innowacja Jurta niesie ze sobą dodatkowy walor –  produkty i wydarzenia w niej prezentowane – zostają w pamięci na dłużej.

Jeśli poszukujesz przestrzeni, która w swoich zaletach nie różni się od profesjonalnych sal konferencyjnych ale posiada dodatkowe atuty to właśnie dla Ciebie są nasze Jurty. Dzięki okrągłej przestrzeni i naturalnym materiałom z których zbudowana jest jurta zaprosisz swoich klientów do miejsca urządzonego w dobrym stylu. Do idealnej przestrzeni na spotkania firmowe, targi, wystawy, festiwale ale też miejsca zachęcającego do relaksu i kameralnej rozmowy.

Imprezy firmowe w okrągłej przestrzeni jurty

Standardowa jurta liczy 77m2. Kiedy planujesz event w którym goście większość czasu spędzają za stołem komfortowo ugościsz tu 60 osób. Jeśli organizujesz targi, festiwal lub koncert i nie zależy Ci na większej ilości miejsc siedzących jednorazowo wejdzie tu około 100 osób.

Chcesz gwarancji, że przygotowana przez Ciebie impreza będzie doskonała w każdym aspekcie? Powierz nam urządzenie i umeblowanie wnętrza jurty, nagłośnienie oraz oświetlenie eventu! 

Zapraszamy do współpracy!