mirko mały

Ceremonia ślubu według Indian 

Wolność i szczerość w wyrażaniu miłości to również wolność wyboru ceremonii, która połączyć ma nowożeńców. My wybraliśmy uroczystość w zgodzie z rdzenną tradycją Indian, ponieważ kochamy kulturę której wciąż tak blisko do natury. Chcieliśmy  jej również dlatego, że poprowadził ją dla nas nasz przyjaciel Mirko (Curandero pochodzący z Peru) a najważniejsze było dla nas abyśmy tego dnia pozostawali w otoczeniu kochających nas osób. Nasz indiański ślub odbył się na polanie w środku lasu, a plenerowe wesele – taniec przy dźwiękach bębnów i fletów indiańskich – oczywiście w przestrzeni jurty i na wolnym powietrzu.  I było magicznie… świadkowie potwierdzą!

Komu oferujemy plenerowy ślub w tradycji indiańskiej ?

Ślub Indiański w Jurcie to wyjątkowe wydarzenie. Prosta, naturalna oprawa i żywa muzyka- to skrypt wesela z duszą. Okrągła przestrzeń Jurty, intymny plener, grono życzliwych osób, nie sposób nie zakochać się w tej aurze. Dlatego też współpracując z naszych kochanym Curandero postanowiliśmy umożliwić nowożeńcom ceremonię błogosławieństwa właśnie w tej oprawie. Ślub w tradycji indiańskiej, to przekazanie wyrazu wdzięczności Matce Ziemi oraz mocy dobrych życzeń Parze Młodych. To świetna możliwość dla tych, którzy pragną wziąć ślub na swojej Ziemi, lub w miejscu z którym czują się szczególnie związani. To również rozwiązanie dla osób, dla których ślub cywilny to za mało a własny rozwój duchowy wykracza poza kanony religijne lub po prostu religia ich nie ogranicza.

To piękne wydarzenie, które polecamy z całego serca a nasze buźki uśmiechają się na myśl, że będziemy mogli je dla Was zorganizować.